Menu Zavrieť

Na predaj nízkoenergetická NOVOSTAVBA RD 627m2,Batizovce

169,990

Počet izieb: 4
Lokalita: Batizovce
Celková plocha: 627 m2
Terasa: 25 m2
Konštrukcia budovy: SIP SYSTEM
Stav: Voľný
Cena: 169,990

+421 949 390 057

Popis

QUATTROPORTE REALITY-Exkluzívne iba u nás na predaj samostatne stojaci velmi dobre riešený 4-izbový rodinný dom (novo stavba) v obci Batizovce s pozemkom s výmerou 627 m2 v lukratívnej časti s novou výstavbou v blízkosti lesa a jazier vo veľmi dobrej lokalite len 8 km od Popradu a 2 km od mesta Svit.

Užitková plocha domu činí 130 m2 + terasa 25 m2. spolu 155 m2 Vynikajúca orientácia domu. čistý JUH! teda rodinný dom bude slnkom zaliaty počas celého dňa rovnako aj záhrada. Stavba je postavená z moderného certifikovaného nizkoenergetického systému SIP SYSTEM, veľa využívaného v škandinávskych krajinách. Energetická náročnosť stavby je vďaka využívaným materiálom naozaj minimálna co navyšuje pohodu bývania a značne šetrí finančné prostriedky. Náklady na prevádzku rodinného domu vďaka nízko energetickému konštrukčnému systému budú absolútne porovnateľné s 4 izbovým bytom! . SIP SYSTEM v lete udrží dobre chlad v zime skvelo izoluje teplo a má vynikajúce, až nadštandardne vysoké statické vlastnosti. Vďaka suchej výstavbe sa stavba od začiatku stavba správa maximálne zdravo a nehrozia plesne či problémy so stavebnou vlhkosťou novostavieb a s prasklinami.

V prizemnej časti je stavba špecifikovaná ako denná časť, ktorá spočíva v priestrannej kuchyni priamo prepojenej s jedálňou a obývačkou. Rovnako je na tomto podlaží situované WC, technická miestnost/pračovňa a skladová miestnosť (komora) pod schodiskom. a vstupný vestibul s plánovaným šatníkom. Na terasu je možný výstup z troch balkonových dvier. Balkonové dvere na terasu sú nadštandardné posuvné (typ francúzkych balkonových dveri). Cele podlažie je vynikajúco riešené s využitím každej plochy a priestoru otvorené veľkými priestrannými oknami. V spodnej časti bude priznaný trámový strop čo značne navyšuje estetickú hodnotu nehnutelnosti a interieru.

Poschodie je navrhované ako "Nočná časť" kde sú situované 3 samostatné izby, z toho najväčšiu je možné ešte predeliť na samostatný šatník. Na danom podlaží je ďalej spoločná chodba pri schodisku, samostatné druhé WC a priestranná kúpelňa. Orientácia všetkých izieb je slnečná.

Prízemie:

zádverie/chodba -10,14m2
technická miestnosť -3,35m2
wc-2,47m2
sklad-1,3m2
schodisko-5,9m2
obývačka-28m2
kuchyňa-16,29m2

Poschodie :

chodba-6,65m2
detská izba -12,63m2
detská izba-14,54m2
spáľňa-17,97m2
wc-1,82m2
kúpeľňa-6m2

Použite materiály:
- Zakladová konštrukcia, betónové základy, železobetónová základová platňa
- Konštrukčný systém: SIP SYSTEM
- Zateplenie polystyren spolu 10+13 cm, spolu 23 cm
- Strecha, pultová spádovaná, pokrytie: zváraná kvalitná strešná folia ALKORPLAN
- Vykurovanie: plynový kotol Protherm, podlahové kúrenie v celom dome, oddelene termostatmi - na jednotlivé zóny s riadiacou inteligentnou jednotkou.
- Príprava na krb
- Siete, kanalizácia, voda s verejného vodovodu, plyn, elektrina,
- Zrealizovaná terasa, lakovanými drevenými terasovými doskami, rovnako developer zrealizuje aj kompletne pergolové konštrukcie nad terasou a parkovacím miestom
- Okna Drutex, 3-sklo, 7 komorové, typ IGLO ENERGY
- Finálne odovzdanie podláh, sadrový nivelačný liaty poter.
- Do objektu sú kompletne privedené všetky siete a media.
- Drenáž objektu: ÁNO
- Zateplenie základov: ÁNO
- Zateplenie strechy: ÁNO
- Rozvod TV a internetu: V každej izbe

- Plocha pozemku: 627 m2 + podiel na spoločnej prístupovej ceste 1/3 s celkovou výmerou 400 m2

RD sa ponuka a predáva v stave HOLODOMU, na vyžiadanie je možné dokončenie na kľúč podla želania zákazníka.

Viac info a obhliadky na tel. 0949 390 057 -Tomáš Lešičko QUATTROPORTE REALITY

Druh nehnuteľnosti

Rodinný dom

Počet izieb:

5